Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W tym momencie w naszym kraju stopień bezrobocia plasuje się niestety na relatywnie wysokim poziomie (w tej chwili jest to około dwanaście proc.). Niełatwo polemizować o wiarygodności statystyk niemniej jednak wolno nam przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie osób bezrobotnych jest o tyle kłopotliwa, że z jednej strony nie mają dochodów a z 2-giej nie mogą zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie pojawił się na rynku usług finansowych kompletnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
specjalne informacji
Będzie to na pewno świetna informacja dla każdej osoby, jaka nie ma pracy a występują u niej nagłe koszty np. potrzeba wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny wariant kredytu a którego dostanie wiąże się z zespołem wymagań które to pozostaje wykonać. W 1szej kolejności należy powiedzieć, iż tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na bazie zatwierdzonego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. pln dochodu na rękę. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o pożyczkę). kredyty pod zastaw domu

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.