Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Funkcjonujemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Damy radę to wychwycić każdego dnia, lustrując tv, serfując po Internecie i przeglądając codzienną prasę. Z każdego miejsca atakują nas oferty reklamowe, które nakłaniają do zakupienia nowego pojazdu lub nowoczensego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok wstecz było szczytem techniki, w obecnej chwili jest już stare. W jaki sposób możemy coś kupić jeżeli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Kapitalnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy w stanie postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od innych artykułów pożyczkowych, które to są przedkładane na naszym własnym rynku finansowym”? Centralnym pojęciem w tym przypadku jest słowo oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, iż w większości wypadków jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego rodzaju dokumencie są widoczne potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. Jeśli bank zobaczy takową wzmiankę to oczywistym jest, że kredytu w żadnym wypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego dochodu (zwykłe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego rodzaju są oferowane zazwyczaj przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe. http://kathaarina.hatenablog.com/entry/2015/04/10/013304