Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już teraz należy stwierdzić, iż w minionym okresie duże zamieszanie na polskim rynku ofert finansowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na fakt, że coraz to większa grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym. kliknij tutaj
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Dla nas jako dla długoletnich i doświadczonych konsultantów kredytowych nie ma w tym żadnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany strategii przekazywania kredytów przez nasze banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt otrzymywał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem znacznego podwyższenia zadłużeń przeterminowanych, to jest takiego rodzaju które to były w sposób niewłaściwy opłacane. W tym momencie strategia kredytowa zdaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest relatywnie kłopotliwe i z tym pozostaje wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nadzwyczaj atrakcyjna.

Masa ludzi, które to nie orientuje się w temacie finansów może z pewnością zapytać „Czymże odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją znaczne różnice w formalnościach które to powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.