Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK

Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Już teraz musimy powiedzieć, iż w ostatnim okresie znaczne zamieszanie na polskim rynku ofert pożyczkowych dokonała wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zasłużonych doradców kredytowych nie ma w tym jakiegokolwiek zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii udzielania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt dostawał praktycznie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do znacznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli takich które były w sposób niestosowny opłacane. W tym momencie strategia kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest relatywnie ciężkie i z tym trzeba łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie atrakcyjna.
sprawdź tą stronę internetową
Masa ludzi, które nie orientuje się w temacie finansów jest w stanie z całą pewnością zadać pytanie „Czymże odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego istnieją dostrzegalne różnice w formalnościach które to musimy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona względnie mniejszymi formalnościami.