Pożyczka pod zastaw nieruchomości dostę-na bez BIK


Już dzisiaj musimy oznajmić, iż w ostatnim czasie duże zamieszanie na naszym rynku propozycji finansowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na fakt, że coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym. pozyczki bez poreczycieli

Dla nas jako dla wieloletnich i obeznanych konsultantów kredytowych nie ma w tym choćby minimalnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii przyznawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem znacznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli takich które to były w sposób nieprawidłowy obsługiwane. W tej chwili strategia kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest stosunkowo oporne i z tym należy łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nader atrakcyjna.
pozyczki pozabankowe przez internet
Pełno osób, które nie orientuje się w zagadnieniach finansów może z całą pewnością zadać pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego są spore różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.